Chcąc przyśpieszyć przyjście wiosny razem z dziećmi założyliśmy w sali zielony ogródek. Wspólnie przygotowaliśmy potrzebne przybory ( pojemniczki, doniczki, konewki, łopatki), ziemię i nasionka. Przed przystąpieniem do pracy dzieci poznały warunki potrzebne roślinom do wzrostu.
Następnie wysialiśmy wszystkie nasze nasionka oraz sadziliśmy cebulkę na szczypiorek. Po zasianiu i podlaniu wszystkie nasze roślinki zostały umieszczone w ,,kąciku przyrodniczym”. Będziemy pamiętać o podlewaniu i obserwować ich wzrost.                       Kiedy wyrosną będą źródłem witamin na naszych kanapkach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Współpracujemy:

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela

Polecane:

CEL: PRZEDSZKOLE LITERACKIE 6986

KRS: 0000270261

Przedszkole Miejskie Literackie nr 36 w Olsztynie