Idziemy do przedszkola
przedszkole już nas woła.
Lalki, misie, klocki lego,
a więc rękę daj kolego!

Poskaczemy, pośpiewamy,
dobry humor tutaj mamy…”

Witamy!! Jesteśmy grupą wesołych, odważnych i ciekawych świata 3-latków. Uwielbiamy razem spędzać czas. Nasze panie uczą nas pięknie kolorować, mówić wiersze, śpiewać i tańczyć. Wychodząc na spacery podziwiamy otaczający nas świat. Chętnie też eksperymentujemy i odkrywamy tajniki przyrody. Każdego dnia coraz odważniej i radośniej przekraczamy próg naszego przedszkola.

W naszym przedszkolu jest bardzo wesoło i przyjemnie.

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Współpracujemy:

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela

Polecane:

CEL: PRZEDSZKOLE LITERACKIE 6986

KRS: 0000270261

Przedszkole Miejskie Literackie nr 36 w Olsztynie