W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2019, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE.

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych , dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

Liczymy na Państwa zaangażowanie.