Jeszcze raz zwracamy się do Państwa o włączenie się do akcji SZLACHETNA PACZKA.

Robimy to dlatego, że w środę , tj. 18.12 ( nie jak początkowo było ustalone 19.12), po upominki przyjedzie pracownik Caritas.

Niestety na tę chwilę tylko cztery osoby dostarczyły upominki. Jesteśmy dość dużą placówką, może  znajdą się jeszcze wśród Państwa osoby dobrej woli. Mamy czas do środy – rano.

Przypominamy:

W tym roku przygotowujemy paczkę dla Ani i jej trzech braci. Sytuacja rodziny jest trudna.  Mama sama opiekuje się dziećmi, więc będą wdzięczni za każdy dar.

Ania ma 6 lat, zmaga się z kilkoma poważnymi chorobami. Dziewczynka jest leżąca, prawie bez kontaktu z otoczeniem. Przydadzą się jej środki pielęgnacyjne i hipoalergiczne kosmetyki dla dzieci, pampersy, chusteczki nawilżane, spinki do włosów, pluszaki, kocyk, bluzeczki/ rajstopki rozm.134-140 (Ania jest dużą dziewczynką).

Bracia Ani mają 9, 10 i 14 lat, oni także czekają na Mikołaja. Mile widziane będą upominki również dla nich.

Jeszcze raz z góry dziękujemy