Uwaga Rodzice!

W związku z planowanym na dzień 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty i w związku z przystąpieniem do akcji strajkowej nauczycieli bardzo proszę o pozostawienie w tym dniu dziecka w domu.

W sytuacjach kryzysowych, kiedy nie mają Państwo możliwości zorganizowania opieki dla swojego dziecka proszę o poinformowanie dyrektora przedszkola o tym fakcie do piątku, 5 kwietnia do godziny 12:00.Dla osób w tej sytuacji zorganizuję pracę w dwóch mieszanych grupach.

Informuję, że rodzice mają możliwość wystąpienia do pracodawcy o wypłatę zasiłku opiekuńczego z tytułu nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola. Wypłata zasiłku nastąpi na podstawie wniosku rodzica złożonego na drukuZ-15A i zaświadczenia dyrektora przedszkola, które  zostanie wydane na prośbę każdego zainteresowanego.

Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszam.

Joanna Wilczewska,

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 36 im. Doroty Gellner w Olsztynie