Uwaga Rodzice!

 

W związku z planowanym na dzień 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty i w związku z przystąpieniem do akcji strajkowej nauczycieli bardzo proszę o pozostawienie w tym dniu dziecka w domu.

W sytuacjach kryzysowych, kiedy nie mają Państwo możliwości zorganizowania opieki dla swojego dziecka proszę o poinformowanie dyrektora przedszkola o tym fakcie do piątku, 5 kwietnia do godziny 12:00.Dla osób w tej sytuacji zorganizuję pracę w dwóch mieszanych grupach.

 Informuję, że rodzice mają możliwość wystąpienia do pracodawcy o wypłatę zasiłku opiekuńczego z tytułu nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola. Wypłata zasiłku nastąpi na podstawie wniosku rodzica złożonego na drukuZ-15A i zaświadczenia dyrektora przedszkola, które  zostanie wydane na prośbę każdego zainteresowanego.

Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszam.

 

 Joanna Wilczewska,

 Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 36 im. Doroty Gellner w Olsztynie

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Współpracujemy:

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela

Polecane:

CEL: PRZEDSZKOLE LITERACKIE 6986

KRS: 0000270261

Przedszkole Miejskie Literackie nr 36 w Olsztynie