DRODZY RODZICE !

14 października (poniedziałek) bierzemy udział w uroczystości Pasowania na ucznia” w Szkole Podstawowej nr3

Bardzo prosimy o przygotowanie dla dzieci galowych strojów na piątek 11 października (prosimy przynieść na wieszaku podpisane).

DZIEWCZYNKI:

Biała bluzka, czarna lub granatowa spódnica, rajstopy i eleganckie buty kryte.

CHŁOPCY

Biała koszula z długim rękawem, spodnie na kant ( nie dżinsy, nie sztruksy), skarpetki

i eleganckie wiązane buty ( mogą być mokasyny)

Strój ten będzie również wykorzystany podczasDożynek”, które  odbędą się w naszym przedszkolu   15. 10.  (wtorek)

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy Państwo macie dla swoich dzieci taki strój.             Jego zakup nie będzie służył tylko na jedną uroczystość. Przed nami Święto Niepodległości, Jasełka, dzień Babci i Dziadka, wiele uroczystości w innych placówkach poza przedszkolem, zakończenie roku.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zrozumienie.

Nauczycielki grupy V.