Znalezione obrazy dla zapytania: serduszko biało czerwone"14 listopada 2019r. odwiedziliśmy seniorów w „Domu nad Doliną” w Różnowie.

       Spotkanie międzypokoleniowe dobyło się z okazji „ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, na które przygotowaliśmy montaż słowno – muzyczny o historii odzyskania niepodległości. Podczas naszych występów seniorzy nie kryli zachwytu, uśmiechu oraz nagradzali gorącymi brawami. Na zakończenie każdego uczestnika spotkania obdarowaliśmy wykonanymi przez nas serduszkami i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Pan prezes podziękował nam w imieniu pensjonariuszy i zaprosił na słodki poczęstunek.

Spotkanie to było znakomitą okazją do kształtowania u dzieci już od najmłodszych lat szacunku dla osób starszych oraz wzmacniania więzi w społeczności lokalnej.

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Współpracujemy:

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela

Polecane:

CEL: PRZEDSZKOLE LITERACKIE 6986

KRS: 0000270261

Przedszkole Miejskie Literackie nr 36 w Olsztynie