W dniu 25.10.2019r. odwiedziły nas panie pracujące w TOWARZYSTWIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI ze swoimi podopiecznymi – zabawnym pieskiem i kotkiem.

Panie przybliżyły dzieciom specyfikę pracy w schronisku oraz opieki nad przebywającymi tam zwierzętami. Przeprowadziły również pogadankę na temat właściwej opieki nad posiadanymi przez  dzieci  zwierzętami domowymi. Poruszyły  też  kwestię  bezpieczeństwa podczas kontaktu z obcymi zwierzętami.

Dzieci chętnie głaskały zwierzęta, patrzyły jak na nie reagują, łaszą się….                    Wizyta psa i kota dała dzieciom wiele radości!

Rodzicom i dzieciom  w imieniu naszym, jak i towarzystwa dziękujemy za okazane wsparcie dla podopiecznych – w postaci karmy, kocyków i innych akcesoriów.

Dziękujemy serdecznie!

Dzieci  zapewniły, że  na  tej  jednej  akcji  nie  poprzestaną,  ponieważ  wiedzą,  że  zwierzętom trzeba  pomagać  i  nie  wolno  ich  krzywdzić. W  zamian  za  deklarację  otrzymały  naklejki  z  hasłem             „Przyjaciel zwierząt”