Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  20.01.2017r. w naszej grupie  Dzień Babci i Dziadka.

W ten dzień licznie przybyli nasi najukochańszy Dziadkowie. Dzieci pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich. Dziadkowie  otrzymali drobne upominki i laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach i przytulić się do swojego Dziadka lub Babci.

Dziękujemy i wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.

Współpracujemy:

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela

Polecane:

CEL: PRZEDSZKOLE LITERACKIE 6986

KRS: 0000270261

Przedszkole Miejskie Literackie nr 36 w Olsztynie