5 czerwca zapraszamy nasze wszystkie przedszkolaki, również nasze przyszłe przedszkolaki wraz z całymi rodzinami i znajomymi na PRZEDSZKOLNY PIKNIK.  Impreza rozpocznie się ok. godz.15.

Tego dnia, ok godziny 10 nastąpi uroczyste nadanie imienia naszej placówce.  Odbędzie się to z udziałem zaproszonych gości – patronki Doroty Gellner, przedstawicieli Urzędu Miasta, Kuratorium, dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych, bibliotek, naszej Rady Rodziców.

Jak przystało na przedszkole literackie, patronem  będzie znakomita polska poetka, prozaik, autorka książek dla dzieci, tekstów piosenek, słuchowisk radiowych, bajek muzycznych – DOROTA GELLNER

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA POPOŁUDNIOWY PIKNIK, GOŚCIEM HONOROWYM BĘDZIE  PANI              DOROTA GELLNER.